Position Name School Age Class Time
1st= Duncan Harris DEE M50 0:17
1st= Charlie Jordan FALL B12 0:17
1st= William Sparrow CDLH B13 0:17
4th= Nomi Fischer FALL G11 0:18
4th= Adrian Thiemicke DEE M50 0:18
4th= Abigail Wheeler FALL G11 0:18
4th= Norman Hall DEE M65 0:18
4th= Harry Simpson FALL B12 0:18
9th= Andrew Collins DEE M10 0:19
9th= Samuel Amey FALL B13 0:19
9th= Jacob Coveney FALL B9 0:19
9th= Ryan Whittaker FALL B12 0:19
13th= Harry Brown FALL B11 0:20
13th= Emma Weaver HELS G9 0:20
13th= John Cross DEE M45 0:20
13th= Arthur Beare MT B10 0:20
13th= Connor Smith DEE M18 0:20
18th= Paul Challender DEE M35 0:21
18th= Simon Fletcher MDOC M45 0:21
18th= Jack Anderson BIRK B8 0:21
18th= Noel Schorah DEE M55 0:21
18th= Alex Robinson SS B13 0:21
18th= Thomas King DEE M21 0:21
18th= Thomas Ashurst CCOE B6 0:21
18th= Daniel Weaver SJDE B12 0:21
26th= Megan Francis FALL G10 0:22
26th= James White SS B10 0:22
26th= Stuart Williams BRID B10 0:22
26th= Kara Morris IND W18 0:22
26th= Freddie Robinson CCOE B6 0:22
26th= John Evans DEE M75 0:22
26th= Jack Blanchflower MT B13 0:22
26th= Jasper Wigmore FALL B11 0:22
34th= Anthony Brockway DEE M55 0:23
34th= Jessica de Sousa FALL G11 0:23
34th= Alfie Wadbrook-McLay BRID B7 0:23
34th= Johnathan Bendrey DEE M10 0:23
34th= Oliver Roome MT B13 0:23
34th= Sam Cross BIRK B11 0:23
34th= Freddie Clitheroe FALL B11 0:23
34th= Thomas Lees CDLH B8 0:23
42nd= Joshua Stapleton CDLH B10 0:24
42nd= James Paulson FALL B10 0:24
42nd= James Smith DEE M65 0:24
42nd= Thomas Hailey CCOE B6 0:24
42nd= Paval Potocar SS B10 0:24
42nd= Milly Collins FALL G8 0:24
42nd= Benjamin Amey FALL B13 0:24
42nd= Peter Milivojev CDLH B12 0:24
42nd= Lucy McDonald CDLH G10 0:24
42nd= Rebecca Wells BRID G10 0:24
42nd= Ruth Harris DEE W45 0:24
42nd= Nathan Williams MT B7 0:24
42nd= Malcolm Irvine DEE M60 0:24
55th= Ellie Pilkington FALL G10 0:25
55th= Anna Nilsen DEE W55 0:25
55th= Kyle Allan FALL B9 0:25
55th= Geoff Woolfenden DEE M60 0:25
55th= Raymond Win MT B11 0:25
55th= Sam Williams BRID B10 0:25
55th= Scott Martin BRID B10 0:25
55th= Euan Tarpey MT B10 0:25
55th= Harry Kerr MT B11 0:25
55th= Cahan O'Driscoll BIRK B10 0:25
65th= Bethan Jordan FALL G9 0:26
65th= Pauly-D Jones DEE M50 0:26
65th= John Brammer DEE M55 0:26
65th= Oliver Smith FALL B9 0:26
65th= Rory Downing MT B6 0:26
65th= Sofia Hallwood CCOE G6 0:26
65th= Jack Wheelhouse BRID B7 0:26
65th= Alex Knowles BRID B10 0:26
65th= Ben Huinga-Leonard CDLH B8 0:26
65th= Mike Smithard DEE M65 0:26
65th= Andrew Paulson FALL B10 0:26
76th= Ben Marshall BRID B10 0:27
76th= Tom Ledger BRID B10 0:27
76th= Joshua Vickers CCOE B6 0:27
76th= Alfie Hamilton CCOE B6 0:27
76th= John Collins DEE M50 0:27
76th= Harry Cave MT B13 0:27
76th= Devon Warburton CCOE G6 0:27
76th= Asger Moston FALL B11 0:27
76th= Pauls Auce IND M21 0:27
76th= Eleanor Hammer FALL G11 0:27
76th= Elliot Casey BIRK B12 0:27
76th= Jacob Shanahan DEE M10 0:27
76th= Reg Simpson DEE M65 0:27
76th= Callun Mentha MT B6 0:27
90th= Harry Buxton FALL B10 0:28
90th= Joy Irvine DEE W55 0:28
90th= Aden Husseyn BIRK B9 0:28
90th= Jake Williams BRID B8 0:28
90th= James Jones IND M10 0:28
90th= Rohan Brown MT B6 0:28
90th= Michael Edwards IND M12 0:28
97th= Ian Weaver DEE M50 0:29
97th= Arabella White IND W21 0:29
97th= Amy Majumdar DEE W35 0:29
97th= Samuel Housley FALL B9 0:29
97th= Tanisha Neupane FALL G11 0:29
97th= Brian Williams DEE M45 0:29
97th= Emma Kyd St Johns G6 0:29
97th= Nathan Townshend POTOC M60 0:29
97th= Katie-Louise Smith CCOE G6 0:29
97th= Max Hufton CDLH B8 0:29
107th= Florence Beare IND W8 0:30
107th= Aela Challender DEE W10 0:30
107th= Isobel Jones DEE W18 0:30
107th= Catriona Fleming DEE W45 0:30
107th= Ailsa Hay FALL G10 0:30
107th= Rebecca Lambe IND W12 0:30
107th= Declan Wilcox CCOE B6 0:30
114th= Pete Woodall DEE M55 0:31
114th= Debra Valentine IND W45 0:31
114th= Joshua Bell MT B6 0:31
114th= Anne Hurrell DEE W60 0:31
114th= Joshua Bendrey DEE M8 0:31
114th= Isla Barnes IND W10 0:31
120th= Chantelle Walehaine CCOE G6 0:32
120th= Martin Pickering DEE M50 0:32
122nd= Peter Edwards DEE M80 0:33
122nd= Davina Jordan IND W40 0:33
122nd= Ethan Sands BRID B7 0:33
122nd= Rahul Panniker MT B11 0:33
126th= Henry Baylis FALL B8 0:34
126th= Robin Glover IND M10 0:34
126th= John Mills DEE M70 0:34
126th= Nicola Jones IND W10 0:34
126th= Alan Mullock DEE M70 0:34
126th= Hadin Saghir MT B6 0:34
126th= Pat Moody DEE W55 0:34
126th= Summer Buchanna CCOE G6 0:34
126th= Jonathan Corner MT B6 0:34
135th= Dawn Williams DEE W45 0:35
135th= Hannah Jones IND W12 0:35
137th= James Pike IND M12 0:36
137th= Louise Veasey DEE W40 0:36
139th Carmel Burke IND W45 0:37
140th= Barry Chambers DEE M65 0:38
140th= Chris Browning DEE M55 0:38
142nd Terry Harper DEE M75 0:40
143rd Elinor Jones DEE W16 0:41
144th Alyssa Kouyate CDLH G7 0:48
145th Sam Pilkington FALL B8 0:49
146th Nicole McKenzi CCOE G6 0:54
147th Dylan Shone IND M12 0:55
148th Adam Cousins MT B6 0:57
149th Sara Campbell DEE W50 0:58
150th Graham Nilsen DEE M55 0:59
151st Pippa Wyer FALL G12 1:00
152nd India Schorah + 1 IND W2 1:03
153rd Liberty Smith + Faith Sharples IND W6 1:41
154th Hayden Illidge IND M10 2:34
155th James Buteux IND M10 2:35