Position Name School Age Class Time
1st Alex Bell UPCH B10 0:19
2nd Jacob Coveney FALL B10 0:20
3rd= Freddie Clitheroe FALL B12 0:21
3rd= Charlie Jordan FALL B13 0:21
3rd= Jos Barfoot CDLH B10 0:21
6th= Martin Bell IND M50 0:22
6th= Tom Wood KGCH B12 0:22
6th= Johnathan Bendrey DEE B6 0:22
6th= Norman Hall DEE M65 0:22
6th= Adrian Thiemicke DEE M50 0:22
6th= Ben Whieldon MKT B5 0:22
6th= Justin Bell UPCH B7 0:22
13th= Tim Wheeler FALL B10 0:23
13th= Dan Weaver DEE B13 0:23
13th= Oliver Smyth FALL B10 0:23
13th= Andrew Collins DEE B6 0:23
13th= Ben Marshall BRID B11 0:23
13th= Mark Burley MDOC M21 0:23
19th= Emma Weaver DEE G10 0:24
19th= Thomas Lees CDLH B9 0:24
19th= Philip Wood STBR B11 0:24
19th= Alex Knowles BRID B11 0:24
19th= Tom Whieldon UPCH B7 0:24
19th= Nieve Evans IND G7 0:24
19th= Hannah Hateley DEE G12 0:24
26th= Lauren Roberts CCOE G11 0:25
26th= Joshua Bendrey DEE B4 0:25
26th= Peter Milivojev CDLH B13 0:25
26th= Jake Williams BRID B8 0:25
26th= Harry Brown FALL B12 0:25
26th= Freddie Kingsland STBR B7 0:25
26th= Paul Challender DEE M35 0:25
26th= Jon Hateley DEE M50 0:25
34th= Joshua Stapleton CDLH B11 0:26
34th= Oscar Birkin B6 0:26
34th= William Simmons MKT B5 0:26
34th= Matthew Ledger BRID B8 0:26
34th= Toby Gwyther MKT B5 0:26
34th= Christian Williams BRID B7 0:26
34th= Shiloh Lee G6 0:26
34th= Randall, Jonathan MT B9 0:26
34th= Edward Halliwell DEE M40 0:26
34th= Paul Shannon DEE M55 0:26
34th= Sam Williams BRID B11 0:26
45th= Christopher Calow DEE M65 0:27
45th= Anna Harris DEE G9 0:27
45th= Malcolm Irvine DEE M60 0:27
45th= Jacob Tarbatt BRID B8 0:27
45th= Caleb Riley FALL B7 0:27
45th= Andrew Malins DEE M45 0:27
45th= Tom Ledger BRID B11 0:27
45th= Lauren Evans MKT G5 0:27
45th= Tom Gwyther UPCH B7 0:27
45th= Jacob Shanahan DEE B6 0:27
55th= Sara Campbell DEE W50 0:28
55th= Cahan O'Driscoll BIRK B11 0:28
55th= Alfie Wadbrook-McLay BRID B8 0:28
55th= Ryan Whittaker FALL B13 0:28
55th= Bethan Jordan FALL G10 0:28
55th= Edward Riley MKT B5 0:28
55th= Milly Collins FALL G9 0:28
55th= Emile Stone-Bourgeois CDLH B8 0:28
55th= Ben Middleton CDLH B8 0:28
55th= Elena Maiquez IND G7 0:28
55th= Owen Elliot-Jones STBR B8 0:28
55th= Lucy McDonald CDLH G11 0:28
67th= Adam Cousins MT B7 0:29
67th= Noel Schorah DEE M55 0:29
67th= Jacob Millar MT B8 0:29
67th= Tyler Dunn CCOE B6 0:29
67th= Reg Simpson DEE M65 0:29
67th= Matthew McCreadie DEE M12 0:29
67th= Ed Dawe MT B9 0:29
67th= Maria Bird CCOE G6 0:29
67th= Ben Whieldon MKT B5 0:29
67th= Rebecca Wells BRID G11 0:29
67th= Miriam Crowder CHES W10 0:29
78th= Callum Mentha MT B7 0:30
78th= Thomas, Wright FALL B7 0:30
78th= Stuart Williams BRID B11 0:30
78th= Jack Wheelhouse BRID B8 0:30
78th= Lois O'Rourke BRID G7 0:30
78th= Geoff Woolfenden DEE M60 0:30
78th= Rowan Borrow CDLH B10 0:30
78th= Catriona Fleming DEE W50 0:30
78th= Ian Weaver DEE M50 0:30
78th= Benjamin Kyd FALL B10 0:30
88th= Anna Marshall BRID G7 0:31
88th= Alys Berryman BRID G8 0:31
88th= Kyle Allan FALL B10 0:31
88th= George Crowder CHES B7 0:31
88th= Oliver Neve MKT B5 0:31
88th= Sian Calow DEE W55 0:31
88th= Alex Pegg FALL B10 0:31
95th= Grace Daye CDLH G7 0:32
95th= Aiden Husseyn BIRK B10 0:32
95th= Ellie Pilkington FALL G11 0:32
95th= Isla Barnes BIRK G7 0:32
95th= Alain Kyd FALL M45 0:32
95th= Jessica de Sousa FALL G12 0:32
95th= Scott Martin BRID B10 0:32
95th= Zoe Dunn FALL G12 0:32
103rd= Aela Challender DEE G5 0:33
103rd= Corey Beechall CCOE B6 0:33
103rd= Libby Hudson MKT G6 0:33
103rd= Alan Whitehouse M45 0:33
103rd= Simon Crocker DEE M55 0:33
103rd= Elizabeth Jackson DEE W50 0:33
103rd= Simon Fletcher MDOC M45 0:33
103rd= Nathan Williams MT B8 0:33
103rd= Ayush Gopaul BRID B11 0:33
112th= Evie Eddie FALL G7 0:34
112th= Lauren Smith FALL G8 0:34
112th= Joy Irvine DEE W55 0:34
112th= Michael Round DEE M65 0:34
112th= Oliver Bigley MT B9 0:34
117th= Ruby Walsh BRID G8 0:35
117th= Josh Wareham BRID B8 0:35
117th= Terry Burke DEE M60 0:35
117th= Ruby Burnham FALL G9 0:35
117th= Fiona Baines DEE W45 0:35
122nd= Reuben Taylor STBR B5 0:36
122nd= John Collins DEE M50 0:36
122nd= Thomas King DEE M21 0:36
122nd= Henry Baylis FALL B9 0:36
122nd= John Evans DEE M75 0:36
127th= Raymond Win MT B12 0:37
127th= Jamie Barnes IND B5 0:37
127th= Davina Jordan FALL W40 0:37
127th= Heather Hall DEE W10 0:37
127th= Libby Hudson MKT G6 0:37
127th= Joseph Risley BRID B11 0:37
133rd= Nathan Herbert FALL B8 0:38
133rd= Tom Ledsam IND M9 0:38
133rd= Harry Kerr MT B12 0:38
136th= John Tisdall IND 0:39
136th= William Chandler FALL B7 0:39
136th= Anna Howard FALL G7 0:39
136th= Jacqueline Embrey DEE W55 0:39
136th= Lexie Barwell FALL G8 0:39
136th= Ailsa Hay FALL G11 0:39
142nd= Johannah Crowder CHES G8 0:40
142nd= Mark Anderton FALL B8 0:40
142nd= Eleanor Hammer FALL G12 0:40
142nd= Rebecca Marshall IND W10 0:40
142nd= Sarah Rossiter CHES G7 0:40
142nd= Francisco Ortiz IND M18 0:40
142nd= Pete Woodall DEE M55 0:40
142nd= Theo Adamaski FALL B8 0:40
150th= Eleanor Neve MKT G4 0:41
150th= Jack Cutler MKT B2 0:41
150th= Sam EMMONS STBR M5 0:41
150th= Robin Glover DEE B5 0:41
150th= Iyla Hughes IND W10 0:41
150th= Eden Klemperer CHES G7 0:41
156th Agatha Simmons MKT G2 0:42
157th= Dawn Williams DEE W45 0:43
157th= Pete Owens DEE M55 0:43
157th= Rebecca McCreadie DEE W40 0:43
160th= Elliot Barlow CDLH B7 0:44
160th= Emily Shone MKT G5 0:44
162nd= Katherine Rushworth FALL G11 0:45
162nd= John Mills DEE M70 0:45
164th= Isaac Dundas CHES B8 0:46
164th= Bob Roach DEE M70 0:46
164th= Emma, Kyd FALL G7 0:46
164th= Isabelle Chivers IND W10 0:46
168th= Louise Veasey DEE W40 0:47
168th= Keegan Williams MKT B5 0:47
170th Hemanth Bheemireddy MT B8 0:49
171st= Reuben Force STBR B10 0:51
171st= Taylor Nettleton BLH B9 0:51
173rd= Sonia Challender DEE W35 0:52
173rd= Helen Marshall BLH G9 0:52
175th Harry Buxton FALL B11 0:58
176th Cameron Blundell BRID B8 1:02
177th Amanda Griffiths 1:04
178th Nia Townsend STBR G7 1:07
179th Katinka Mitchell W40 1:15
180th James Lancaster MKT B4 1:19
181st Seren Challender DEE W5 1:23
182nd George Ramscar FALL B7 1:34