Leg Times for Alyn Waters Schools League - 02-Dec-2017

Leg Times: 186 to F

Position Name School Age Class Time
1st Nick Stafford DEE M45 0:26
2nd Malcolm Irvine DEE M60 0:27
3rd Charlie Jordan FALL B13 0:28
4th Anna Harris DEE G9 0:29
5th Hannah Hateley DEE G12 0:31
6th= Emma Weaver DEE G10 0:32
6th= Benjamin Kyd FALL B10 0:32
6th= Joshua Stapleton CDLH B11 0:32
6th= Simon Fletcher MDOC M45 0:32
6th= Adrian Thiemicke DEE M50 0:32
11th= Saskia Jones DEE G12 0:33
11th= Noel Schorah DEE M55 0:33
13th Duncan Harris DEE M50 0:34
14th Jula McMillan DEE W21 0:35
15th Alex Bell UPCH B10 0:36
16th= Jon Hateley DEE M50 0:37
16th= Simon Crocker DEE M55 0:37
16th= Darren Lincoln IND M21 0:37
19th= Tom Wood ERYRI B12 0:39
19th= Alan Wheelhouse   M45 0:39
19th= Alex Knowles BRID B11 0:39
19th= Edward Halliwell DEE M40 0:39
23rd Mark Burley MDOC M21 0:40
24th= Marian Denham POTOC W70 0:41
24th= Pete Owens DEE M55 0:41
26th Ryan Whittaker FALL B13 0:42
27th Alain Kyd   M45 0:43
28th= Kate Bryant MDOC W60 0:44
28th= Reg Simpson DEE M65 0:44
28th= Rory Allen FALL B12 0:44
31st= Sean Simmons IND M45 0:45
31st= John Brammer DEE M55 0:45
31st= Sam Williams BRID B11 0:45
31st= Peter Milivojev CDLH B13 0:45
35th= Catherine Hill DEE W50 0:46
35th= Paul Shannon DEE M55 0:46
35th= Freddie Clitheroe FALL B12 0:46
38th= Sian Calow DEE W55 0:47
38th= John Broadhead WRE M60 0:47
38th= Joseph Herbert FALL B9 0:47
41st Oliver Smyth FALL B10 0:48
42nd= Nick Campbell DEE M60 0:49
42nd= John Collins DEE M50 0:49
42nd= John Evans DEE M75 0:49
42nd= Philip Wood ERYRI B11 0:49
46th John Padget DEE M70 0:50
47th= Ruth Harris DEE W45 0:51
47th= Lucy McDonald CDLH G10 0:51
47th= Cahan O'Driscoll BIRK B11 0:51
47th= Harry Brown FALL B12 0:51
47th= Aden Husseyn BIRK B10 0:51
52nd Rebecca Wells BRID G11 0:53
53rd= Jane Campbell DEE W60 0:54
53rd= Gabor Monus DEE M21 0:54
53rd= Ian Hopkins WRE M50 0:54
56th Nigel Waterhouse   M50 0:55
57th= Jan Rogers   W50 0:56
57th= Jos Barfoot CDLH B10 0:56
59th= Ian Weaver DEE M50 0:57
59th= Bethan Jordan FALL G10 0:57
61st Daniel Weaver DEE B13 0:58
62nd= Edward Jones DEE M45 0:59
62nd= Jean Payne DEE W60 0:59
64th Terry Burke DEE M60 1:00
65th Joy Irvine DEE W55 1:01
66th= Bob Elmes DEE M70 1:03
66th= Nathan Herbert FALL B8 1:03
66th= Ray Win MT B12 1:03
69th= Petra Hedbavna   W21 1:05
69th= Maggie Hateley DEE W50 1:05
71st= James Smith DEE M70 1:07
71st= Dawn Williams   W45 1:07
73rd= Jake Williams BRID B8 1:08
73rd= Grace Daye CDLH G11 1:08
73rd= Alex Pegg FALL B10 1:08
76th Catriona Fleming DEE W50 1:09
77th= Craig Storey WRE M55 1:10
77th= Tom Ledger BRID B11 1:10
77th= Peter Hills DEE M70 1:10
80th Pat Moody DEE W60 1:11
81st Beare, Arthur MT B11 1:13
82nd Ben Marshall BRID B11 1:14
83rd Peter Edwards DEE M80 1:23
84th Clare Crocker DEE W55 1:26
85th Chris Kemp DEE M60 1:34
86th Michael Round DEE M65 1:44
87th Jessica Archer-Clowes   W30 2:34
88th= Erin Gotowka   W40 2:39
88th= Scott Sealey   M45 2:39