Leg Times for Delamere East SEE - 02-May-2018

Leg Times: 66 to F

Position Name School Age Class Time
1st= Michael Diamond IND M21 0:15
1st= Daniel Font IND M21 0:15
1st= Paul Challender DEE M35 0:15
4th= Johnathan Bendrey CHES B6 0:16
4th= Mike Wharton MDOC M40 0:16
4th= Daniel Skidmore CCOE B6 0:16
7th= Tom Whieldon DEE M14 0:17
7th= Nick Stafford DEE M45 0:17
7th= Daniel Weaver DEE M18 0:17
7th= Lawrence Eccles IND M35 0:17
11th= Mark Burley MDOC M21 0:18
11th= Tom Morton IND M12 0:18
11th= Edward Halliwell DEE M45 0:18
11th= Joshua Bendrey CHES B4 0:18
11th= Anthony Brockway DEE M55 0:18
11th= Emile Stone-Bourgeois CDLH M14 0:18
17th= Rowan Borrow CDLH M16 0:19
17th= Ross White   M21 0:19
17th= Miriam Crowder CHES G5 0:19
17th= Ben Whieldon MKT B5 0:19
17th= Adam McCreadie DEE M40 0:19
17th= David Hurrell DEE M21 0:19
23rd= Shiloh Lee CCOE G6 0:20
23rd= Edward Barnard DEE M35 0:20
23rd= Tom Wood ERYRI M18 0:20
23rd= Corey Beechall CCOE B6 0:20
23rd= John Embrey DEE M60 0:20
23rd= Isabel Hill DEE W18 0:20
29th= Adrian Thiemicke DEE M50 0:21
29th= Clare Griffin MDOC W45 0:21
29th= Isabelle Chilvers CHES G5 0:21
29th= Emma Weaver DEE G10 0:21
29th= Joshua Ritzema MKT B5 0:21
34th= Edward Riley MKT B5 0:22
34th= Maria Bird CCOE G6 0:22
34th= Noel Schorah DEE M55 0:22
34th= Kevan Heppenstall IND M16 0:22
38th= Alex Sparkman IND M10 0:23
38th= Jamie Barney DEE M10 0:23
38th= Jon Hateley DEE M55 0:23
38th= Iain Bell DEE M55 0:23
38th= Pauly-D Jones DEE M50 0:23
38th= Peter Bream MDOC M50 0:23
38th= Catherine Hill DEE W50 0:23
45th= Freddie Kingsland ERYRI M12 0:24
45th= Oliver Murphy DEE B6 0:24
45th= Holly Bunn STBR G6 0:24
45th= Simon Fletcher   M45 0:24
45th= Sue Booth   W45 0:24
45th= Isla Barnes DEE W12 0:24
45th= Ethan Bell MKT B6 0:24
45th= Ken Hastings MDOC M55 0:24
45th= Christopher Calow DEE M65 0:24
45th= Hannah Hateley DEE W18 0:24
45th= Mikey Young IND M14 0:24
56th= Daniel Shanahan DEE M8 0:25
56th= David Knapp IND M21 0:25
56th= Jennifer Murphy DEE W35 0:25
56th= Sara Campbell DEE W50 0:25
56th= Maria Brockway DEE W55 0:25
56th= Elli Robinson IND W16 0:25
56th= Iyla Hughes CHES G4 0:25
56th= Maddy Sparkman IND W12 0:25
64th= Oliver Murphy DEE B6 0:26
64th= Andrew Smith MDOC M45 0:26
64th= William Simmons MKT B5 0:26
64th= Maggie Hateley DEE W55 0:26
64th= Matthew McCreadie DEE M12 0:26
64th= Oliver Hodder CDLH M14 0:26
70th= Tom Disney DEE M21 0:27
70th= Sam Wilson 1st Helsby Scouts M14 0:27
70th= J Capener IND   0:27
70th= Sydney Robinson STBR B6 0:27
70th= Sarah Bayliss SPLOT W50 0:27
70th= Reg Simpson DEE M65 0:27
70th= Agatha Simmons MKT G2 0:27
70th= Richard Griffin MDOC M45 0:27
78th= Adam Rogers/Ben Shingler 1st Helsby Scouts M14 0:28
78th= Hamish Norton Ind M10 0:28
78th= Oliver Neve MKT B6 0:28
78th= Harry Capstick CCOE B5 0:28
78th= Elizabeth Jackson DEE W55 0:28
78th= Vicky Thornton MDOC W55 0:28
78th= Geoff Woolfenden DEE M65 0:28
78th= Simon Coppock DEE M55 0:28
78th= Jacob Shanahan DEE M10 0:28
87th= Johannah Crowder CHESS W16 0:29
87th= Neil Laidlaw MDOC M55 0:29
89th= Ben Cutler MKT B5 0:30
89th= Lauren Roberts CCOE G6 0:30
89th= George Crowder CHESS M14 0:30
89th= Rachil Dogolazky IND W18 0:30
89th= Martin Green MDOC M60 0:30
89th= Peter Lancaster   M55 0:30
89th= Jack Cutler MKT B2 0:30
89th= Anna Nilsen DEE W60 0:30
89th= Graham Heap MDOC M55 0:30
89th= Ian Weaver DEE M50 0:30
99th= John Mercer DEE M50 0:31
99th= Mike Smithard DEE M65 0:31
99th= Edward Jones DEE M45 0:31
99th= Hannah Hull CCOE G5 0:31
103rd= Anne Hurrell DEE W65 0:32
103rd= John Brammer DEE M55 0:32
103rd= Barry Chambers DEE M65 0:32
103rd= Benjamin Davies 1st Helsby Scouts M14 0:32
103rd= Fiona Kenley MDOC W35 0:32
103rd= Tom King DEE M21 0:32
109th= Robert Verity DEE M75 0:33
109th= John Collins DEE M50 0:33
111th= Kitty Jones DEE W21 0:34
111th= Chris Kemp DEE M60 0:34
111th= Kevan Latham SELOC M60 0:34
111th= Edward Murphy DEE B3 0:34
111th= Maisy Rogers STBR G5 0:34
111th= Graham Nilsen DEE M60 0:34
111th= Peter Ross MDOC M70 0:34
111th= Maddie Bunn ERYRI W12 0:34
111th= Heather Fellbaum MDOC W55 0:34
120th= Rebecca McCreadie DEE W40 0:35
120th= Amber Wilcock CCOE G5 0:35
120th= AnnaDavies2 STBR G5 0:35
120th= Mike Vokes DEE M55 0:35
124th= Pete Owens DEE M55 0:36
124th= Samuel Flores Sorensen MKT B4 0:36
124th= Graham Sutton DEE M60 0:36
124th= James Smith DEE M70 0:36
124th= S Wildgoose IND   0:36
129th= Carmel Burke IND W50 0:37
129th= Ryan Andrew STBR B5 0:37
131st= Tim Murphy DEE M60 0:38
131st= John Evans DEE M80 0:38
131st= Andrew Nielsen IND M50 0:38
134th= Ian Gilliver MDOC M65 0:39
134th= Leila Ryan CCOE B5 0:39
134th= John Heppenstall IND M45 0:39
137th= Pat Moody DEE W60 0:41
137th= Alan Mullock DEE M70 0:41
137th= Peter Hills DEE M70 0:41
140th= Michael Round DEE M65 0:42
140th= Margaret Murphy DEE W70 0:42
142nd= Pauline Ziman IND W50 0:43
142nd= Gracie Roberts STBR G6 0:43
144th= Isla Thomson STBR G5 0:44
144th= Jillyan Dobby MDOC W65 0:44
146th JackProudlove/Edward Porter 1st Helsby Scouts M12 0:45
147th= Louise Veasey DEE W45 0:46
147th= Alan Barker MDOC M50 0:46
149th Jackson Dillon CCOE B5 0:47
150th Stevie Lane STBR B6 0:48
151st James Lancaster MKT B4 0:49
152nd Peter Yoxall POTOC M70 0:50
153rd John Williams MWOC M75 0:51
154th Alyssa Kouate CDLH W14 0:53
155th Thomas Chalmers/Jacob Thompson 1st Helsby Scouts M12 0:54
156th Ryan Stafford Broomfields M8 0:57
157th= Julie Brook MDOC W70 0:59
157th= Oliver Hansen/Ryan LLoyd 1st Helsby Scouts   0:59
157th= David Mawdsley MDOC M75 0:59
160th Jean Rostron POTOC W75 1:00
161st E.McCredie/M.Glancey DEE W12 1:01
162nd Thomas Lees   M16 1:02
163rd John Allan CDLH M18 1:09
164th Matthew Baird Broomfields M8 1:19
165th Sue Birkinshaw MDOC W80 1:23
166th Elliot Barlow CDLH M12 1:27
167th Ben Middleton CDLH M14 1:42
168th India Schorah DEE W3 1:46