Leg Times for Eaton Park SEE - 09-May-2018

Leg Times: 42 to F

Position Name Club Age Class Time
1st Simon Coppock DEE M55 0:34
2nd= Tom Wood ERYRI M18 0:35
2nd= Duncan Harris DEE M50 0:35
2nd= Justin Bell DEE M12 0:35
2nd= Daniel Weaver DEE M18 0:35
2nd= Daniel Font IND M21 0:35
7th Andrew Collins DEE M12 0:37
8th= John Embrey DEE M60 0:38
8th= Paul Shannon DEE M60 0:38
10th= Johnathan Bendrey DEE M12 0:39
10th= Edward Halliwell DEE M45 0:39
12th= John Kewley MDOC M55 0:40
12th= Adrian Thiemicke DEE M50 0:40
12th= Joshua Bendrey DEE M10 0:40
12th= Anthony Brockway DEE M55 0:40
16th= David Wathey MDOC M50 0:41
16th= Hannah Hateley DEE W18 0:41
16th= Miriam Crowder CHESS W12 0:41
16th= Paul Chavasse DEE M50 0:41
20th Jon Hateley DEE M55 0:42
21st Alex Bell DEE M16 0:43
22nd= Neil Laidlaw MDOC M55 0:44
22nd= Noel Schorah DEE M55 0:44
22nd= George Crowder CHESS M14 0:44
22nd= Catherine Hill DEE W50 0:44
26th= Anna Harris DEE W16 0:45
26th= John Mercer DEE M50 0:45
26th= Saskia Jones DEE W18 0:45
29th= Ken Hastings MDOC M55 0:46
29th= Pauly-D Jones DEE M50 0:46
29th= Martin Bell DEE M50 0:46
32nd= Jacob Shanahan DEE M10 0:47
32nd= Emma Weaver DEE W16 0:47
34th= John Collins DEE M50 0:48
34th= Martin Booth IND M50 0:48
34th= David Knapp IND M21 0:48
34th= Isabel Hill DEE W18 0:48
38th= Iain Bell DEE M55 0:49
38th= Jim Wood ERYRI M55 0:49
40th= Johannah Crowder CHESS W14 0:50
40th= Maggie Hateley DEE W55 0:50
40th= Isla Barnes DEE W12 0:50
40th= Tom Disney DEE M21 0:50
44th= Andrew Neilson IND M50 0:51
44th= Geoff Woolfenden DEE M65 0:51
46th Patrick Hayle Mark Brockway IND M50 0:52
47th Kitty Jones DEE W21 0:53
48th= Ian Weaver DEE M50 0:54
48th= Martin Green MDOC M60 0:54
50th= James Smith DEE M70 0:55
50th= Sue Booth IND W45 0:55
52nd= Graham Nilsen DEE M60 0:56
52nd= Michael Round DEE M65 0:56
54th= Anne Hurrell DEE W65 0:58
54th= Fiona Baines DEE W45 0:58
54th= Helen Chiswell DVO W40 0:58
54th= Ruth Harris DEE W45 0:58
58th= Jamie Barnes DEE M10 0:59
58th= Maria Brockway DEE W55 0:59
60th= Tim Murphy DEE M60 1:00
60th= Barry Chambers DEE M65 1:00
62nd Graham Sutton DEE M60 1:02
63rd= John Evans DEE M80 1:03
63rd= Joe Millington DEE M10 1:03
63rd= Jacqueline Embrey DEE W60 1:03
66th Carmel Burke IND W50 1:05
67th Pat Moody DEE W60 1:06
68th Jack Griffiths and Caladan Kirtley 1ST KINNERTON SCOUTS M14 1:08
69th Louise Veasey DEE W45 1:11
70th= Alan Barker MDOC M50 1:16
70th= Margaret Murphy DEE W70 1:16
70th= Catriona Fleming DEE W50 1:16
73rd Jack Short and Joel Wilson 1ST KINNERTON SCOUTS M14 1:21
74th Peter Hills DEE M70 1:24
75th Charlie and Ben Probert 1ST KINNERTON SCOUTS M14 1:30
76th Paul Phillips IND M60 2:05
77th India Schorah DEE W3 2:24