Leg Times for Pale Heights SEE - 15-May-2018

Leg Times: 48 to F

Position Name Club Age Class Time
1st Alex Bell DEE M16 0:19
2nd= Justin Bell DEE M12 0:21
2nd= Duncan Harris DEE M50 0:21
2nd= Tom Wood ERYRI M18 0:21
2nd= Lawrence Eccles IND M35 0:21
2nd= Daniel Weaver DEE M18 0:21
7th Danel Font   M21 0:22
8th Nick Stafford DEE M45 0:23
9th Ross White   M21 0:24
10th= Anna Harris DEE W16 0:25
10th= Simon Coppock DEE M55 0:25
10th= Adrian Thiemicke DEE M50 0:25
10th= Paul Challender DEE M35 0:25
14th= Saskia Jones DEE W18 0:26
14th= Anthony Brockway DEE M55 0:26
14th= Norman Hall DEE M70 0:26
14th= John Embrey DEE M60 0:26
18th= Edward Halliwell DEE M45 0:27
18th= Isabel Hill DEE W18 0:27
18th= Corey     0:27
18th= Paul Chavasse DEE M50 0:27
22nd Graham Sutton DEE M60 0:28
23rd= Clare Griffin MDOC W45 0:29
23rd= Pauly-D Jones DEE M50 0:29
23rd= Martin Bell DEE M50 0:29
26th= Joshua Bendrey DEE M10 0:30
26th= Ian Farrell MDOC M35 0:30
26th= Isla Barnes IND W12 0:30
26th= Michael Diamond IND M21 0:30
26th= David Hurrell DEE M21 0:30
31st Reg Simpson DEE M65 0:32
32nd= Ken Hastings MDOC M55 0:33
32nd= Jacob Shanahan DEE M12 0:33
32nd= David Knapp IND M21 0:33
32nd= Anna Nilsen DEE W60 0:33
32nd= Christopher Calow DEE M65 0:33
32nd= Emma Weaver DEE W16 0:33
32nd= Paul Young IND M50 0:33
32nd= Andrew Smith MDOC M45 0:33
32nd= Ross Baird IND M40 0:33
41st= Noel Schorah DEE M55 0:34
41st= Andrew Malins DEE M50 0:34
41st= Maggie Hateley DEE W55 0:34
41st= Jim Wood ERYRI M55 0:34
45th= John Brammer DEE M55 0:35
45th= Ray Humphreys MDOC M55 0:35
45th= Elizabeth Jackson DEE W55 0:35
45th= Matthew McCreadie DEE M12 0:35
45th= Anne Hurrell DEE W65 0:35
45th= Paul Clifford MDOC M55 0:35
45th= Graham Heap MDOC M55 0:35
52nd= Emily McCreadie DEE W12 0:36
52nd= Tim Palmer DEE M50 0:36
52nd= Ian Weaver DEE M50 0:36
52nd= Richard Griffin MDOC M45 0:36
52nd= Jorge Marquez IND M12 0:36
57th Tony Greenhalgh MDOC M55 0:37
58th= Geoff Woolfenden DEE M65 0:38
58th= Tom Disney DEE M21 0:38
58th= John Sherwood DEE M70 0:38
58th= Paul Lambert IND M35 0:38
58th= Daniel Shanahan DEE M10 0:38
63rd= Sian Calow DEE W55 0:39
63rd= Andrew Nielsen IND M50 0:39
63rd= Michael Round DEE M65 0:39
63rd= Graham Nilsen DEE M60 0:39
63rd= Ryan Lloyd & Thomas Chalmers 1 HELSBY SCOUTS M12 0:39
63rd= Pat Moody DEE W60 0:39
63rd= Jenny Palmer DEE W45 0:39
70th= Siloh Lee IND W10 0:40
70th= John Padget DEE M75 0:40
70th= Sue Booth IND W45 0:40
73rd= John Evans DEE M80 0:41
73rd= Johnathan Bendrey DEE M12 0:41
73rd= Catherine Hill DEE W50 0:41
76th= James Smith DEE M70 0:42
76th= Fiona Bell DEE W45 0:42
78th= Adam Rogers 1 HELSBY SCOUTS M14 0:43
78th= Rebecca McCreadie DEE W40 0:43
78th= Jamie Barnes DEE M10 0:43
81st= Alan Barker MDOC M55 0:44
81st= Maria Brockway DEE W55 0:44
81st= Kitty Jones DEE W21 0:44
81st= Peter Potter DEE M60 0:44
85th= Ben Shingler 1 HELSBY SCOUTS M14 0:46
85th= Peter Yoxall POTOC M70 0:46
85th= Louise Veasey DEE W45 0:46
88th Pete Owens DEE M55 0:47
89th= Tim Murphy DEE M60 0:48
89th= Denis Murphy DEE M70 0:48
91st= Margaret Murphy DEE W70 0:49
91st= Barry Chambers DEE M65 0:49
93rd Carmel Burke IND W50 0:50
94th= Stuart Greenall IND M55 0:51
94th= Matthew Baird IND M10 0:51
96th= Benjamin Davies 1 HELSBY SCOUTS M14 0:53
96th= Sian Baird IND W12 0:53
96th= Alan Mullock DEE M70 0:53
99th Hannah & Amber IND W10 0:54
100th Barbara Majumdar DEE W70 0:55
101st Pauline Ziman IND W50 0:56
102nd= Stephen Beresford MDOC M70 1:00
102nd= Jean Rostron POTOC W75 1:00
104th= Peter Edwards DEE M80 1:01
104th= Ronald Williams DEE M80 1:01
106th Ryan Stafford IND M10 1:02
107th= Amy Majumdar DEE W35 1:10
107th= Rick Hughes DEE M60 1:10
109th Caroline Ross IND W45 1:14
110th= Laura Linton IND W35 1:15
110th= Ashley Newton IND M21 1:15
112th Pip Humphreys MDOC W55 1:18
113th Jason Chen & Jamie Wilson 1 HELSBY SCOUTS M14 2:16