Leg Times for Hightown Schools League - 13-Oct-2018

Leg Times: 72 to F

Position Name School Age Class Time
1st= Justin Bell UPCH B8 0:31
1st= Tom Wood ERYRI B13 0:31
3rd Duncan Harris DEE M50 0:33
4th= Iain Bell DEE M55 0:34
4th= Ben Whieldon MKT B6 0:34
4th= Philip Wood ERYRI B12 0:34
4th= Rory Allen FALL B13 0:34
4th= John Embrey DEE M60 0:34
9th= Emma Weaver DEE G11 0:35
9th= Benjamin Kyd FALL B11 0:35
9th= Caleb Riley FALL B8 0:35
12th= Tom Whieldon UPCH B8 0:36
12th= Martin Bell DEE M50 0:36
12th= Freddie Kingsland STBR B8 0:36
15th= Jacob Tarbatt BRID B9 0:37
15th= Adam McCreadie DEE M40 0:37
15th= Jon Hateley DEE M55 0:37
15th= Eifion Thomas DEE M65 0:37
15th= Edward Barnard DEE M35 0:37
20th= Oliver Smyth FALL B11 0:38
20th= Libby Hudson UPCH G7 0:38
22nd= Pauly-D Jones DEE M50 0:39
22nd= Harry Buxton FALL B12 0:39
22nd= Katherine Rushworth FALL G12 0:39
22nd= Hannah Hateley DEE G13 0:39
26th Reg Simpson DEE M65 0:40
27th= Alexander Pegg FALL B11 0:41
27th= Bethan Jordan FALL G11 0:41
29th Henry Christian BIRK B8 0:42
30th Arthur Beare MT B12 0:43
31st= Jennie Tayefi DEE W35 0:44
31st= Rowan Borrow CDLH B10 0:44
31st= Jack Wheelhouse BRID B9 0:44
31st= Steve Ingleby DEE M65 0:44
31st= George Crowder   B8 0:44
36th= Alan Wheelhouse IND M50 0:45
36th= Alfie Wadbrook-McLay BRID B9 0:45
36th= Paul Turner SELOC M60 0:45
36th= Ian Weaver DEE M50 0:45
36th= Joseph Herbert FALL B10 0:45
41st= Constance Mowforth FALL G8 0:46
41st= Simon Crocker DEE M55 0:46
41st= Nathan Herbert FALL B9 0:46
44th= Catriona Fleming DEE W50 0:47
44th= Alex Bell UPCH B11 0:47
44th= Aden Husseyn BIRK B11 0:47
44th= Adam Leyland FALL B7 0:47
44th= Jacob Shanahan UPCH B7 0:47
44th= David Whieldon DEE M50 0:47
44th= Lucy Davies FALL G8 0:47
51st= Simon Fletcher   M45 0:48
51st= Amelia Collins FALL G10 0:48
53rd= Matthew McCreadie DEE B8 0:49
53rd= Ted Williams UPCH B8 0:49
53rd= Ailsa Hay FALL G12 0:49
53rd= Aaron Marsh FALL M21 0:49
53rd= Benjamin Siriwardena FALL B7 0:49
53rd= Paula Ellson DEE W50 0:49
53rd= Thomas Lees CDLH B10 0:49
60th= Ruth Harris DEE W45 0:50
60th= Cara Pybus BRID G7 0:50
62nd= Frederick Clitheroe FALL B13 0:51
62nd= Connor Ireland UPCH B8 0:51
62nd= Isla Barnes BIRK G8 0:51
65th= Samuel Geary BRID B7 0:52
65th= Rebecca McCreadie DEE W40 0:52
65th= Grace Edwards BRID G8 0:52
68th= Oliver Thomason FALL B9 0:53
68th= Aidan Rooza FALL B7 0:53
70th= Johannah Crowder CHES G10 0:54
70th= Catriona Beynon FALL G7 0:54
70th= Alain Kyd FALL M45 0:54
73rd= Oliver Dennis FALL B8 0:55
73rd= Jos Barfoot CDLH B11 0:55
73rd= Caitlin Pearson FALL G7 0:55
76th Jacob Williams BIRK B8 0:56
77th= Holly Rose Mallon CHES G7 0:57
77th= William Chandler FALL B8 0:57
79th= Pete Owens DEE M55 0:58
79th= Evie Eddie FALL G8 0:58
81st Fiona Baines DEE W45 1:00
82nd Edward Riley MKT B6 1:01
83rd= Ruby Walsh BRID G9 1:02
83rd= Louise Veasey DEE W45 1:02
83rd= Hugo Ryan CDLH B9 1:02
86th= Zoe Dunn FALL G13 1:03
86th= Terry Burke DEE M60 1:03
88th John Collins DEE M50 1:05
89th= Frankie Wadbrook-McLay BRID G7 1:06
89th= Matthew Sparks=Welch FALL B10 1:06
91st= Ellia Blundell CDLH G8 1:07
91st= Archie Jefferies CDLH B7 1:07
91st= Elliot Barlow CDLH B8 1:07
94th George Ramscar FALL B8 1:13
95th James Smith DEE M70 1:15
96th= Alan Mullock DEE M70 1:16
96th= Carmel Burke IND W50 1:16
96th= Keshav Genesh FALL B7 1:16
99th Natascha Bramwell BRID G7 1:17
100th Alexander Nash BRID B7 1:20
101st Lucy Hughes BRID G7 1:22
102nd Emma Kyd FALL G8 1:23
103rd Joseph Roxby BRID B7 1:24
104th Luca Crolla CDLH B9 1:29
105th Maxwell Shannon CDLH B9 1:33
106th= Maria Bird IND W12 1:38
106th= Matthew Ledger BRID B9 1:38
108th Evelyn McAlpine BRID G7 1:41
109th Darwin Cole FALL B7 2:01