Leg Times for Marbury SL - 01-Dec-2018 - Provisional

Leg Times: 62 to F

Position Name School Age Class Time
1st Rory Allen FALL B13 0:22
2nd Jennie Tayefi IND W35 0:24
3rd Curtis Rodway UPCH B13 0:30
4th Duncan Harris DEE M50 0:31
5th= Justin Bell UPCH B8 0:32
5th= Alex Bell UPCH B11 0:32
5th= Matthew McCreadie DEE B8 0:32
8th= Adrian Thiemicke DEE M50 0:33
8th= Freddie Kingsland STBR B8 0:33
8th= Martin Bell DEE M50 0:33
11th Simon Lawrence BIRK B11 0:34
12th= Caleb Riley FALL B8 0:35
12th= Alfie Wadbrook-McLay BRID B9 0:35
12th= David Whieldon DEE M50 0:35
12th= Connor Ireland UPCH B8 0:35
12th= Bethan Jordan FALL G11 0:35
12th= Joseph Herbert FALL B10 0:35
18th= Andrew Collins DEE B7 0:36
18th= Ben Whieldon MKT B6 0:36
18th= Alexander Pegg FALL B11 0:36
18th= Paul Rodway IND M50 0:36
18th= Miriam Crowder CHES G6 0:36
23rd= Paul Shannon DEE M60 0:37
23rd= Oliver Dennis FALL B8 0:37
23rd= Ottilie Hill BIRK G8 0:37
23rd= Benjamin Kyd FALL B11 0:37
23rd= Oliver Thomason FALL B9 0:37
23rd= Johnathan Bendrey CHES B7 0:37
23rd= Oliver Last KINNERTON SC B6 0:37
23rd= Amelia Collins FALL G10 0:37
23rd= Arthur Beare MT B12 0:37
23rd= Catherine Hill DEE W50 0:37
23rd= Andrew Malins DEE M50 0:37
34th= Katherine Rushworth FALL G12 0:38
34th= Joshua Bendrey CHES B5 0:38
34th= Ruby Burnham FALL G10 0:38
34th= Matthew Sparks-Welsh FALL B10 0:38
34th= Fiona Baines DEE W45 0:38
34th= Harry Brown FALL B13 0:38
40th= Peter Murphy DEE M40 0:39
40th= Tom Whieldon UPCH B8 0:39
40th= Adam McCreadie DEE M40 0:39
40th= Tom Gywther UPCH B8 0:39
40th= Ben Middleton CDLH B9 0:39
40th= Emma Weaver DEE G11 0:39
40th= Benjamin Siriwardena FALL B7 0:39
47th= Mark O'Donoghue   M50 0:40
47th= Will Jones IND M21 0:40
47th= Jack Cutler MKT B3 0:40
47th= Ben, Will, Jack. MKT M10 0:40
51st= John Allan CDLH B9 0:41
51st= Christopher Calow DEE M65 0:41
51st= Jacob Shanahan DEE B7 0:41
51st= Joshua Stapleton CDLH B12 0:41
51st= Owen Griffiths BIRK B8 0:41
51st= Johannah Crowder CHES G10 0:41
51st= Natascha Bramwell BRID G7 0:41
58th= Reg Simpson DEE M65 0:42
58th= Lauren Evans MKT W10 0:42
58th= Edward Barnard DEE M35 0:42
58th= Archie Jefferies CDLH B7 0:42
58th= Alan Wheelhouse BRID M50 0:42
58th= Simon Fletcher   M45 0:42
58th= William Simmons MKT B6 0:42
58th= Issie Chilvers CHES G6 0:42
66th= Sean Simmons IND M45 0:43
66th= Emilia Challinor CCOE G6 0:43
66th= Joe Chilvers CHES B4 0:43
66th= Frankie Wadbrook-McLay BRID G7 0:43
66th= Harry Capstick CCOE B6 0:43
66th= Kyle Allan FALL B11 0:43
66th= Maria Bird IND G7 0:43
66th= Catriona Beynon FALL G7 0:43
66th= Lauren Evans MKT G6 0:43
66th= Adam Hallwood CCOE B6 0:43
66th= Michael Brockway IND M21 0:43
66th= Nick Beare   M45 0:43
66th= John Brammer DEE M55 0:43
66th= Jacob Tarbatt BRID B9 0:43
66th= Maggie Hateley DEE W55 0:43
81st= David Lloyd EBOR M65 0:44
81st= Grace Edwards BRID G8 0:44
81st= Thomas Lees CDLH B10 0:44
81st= Isla Hunter STBR G5 0:44
81st= Jacob Williams BIRK B8 0:44
81st= Ailsa Hay FALL G12 0:44
87th= Aden Husseyn BIRK B11 0:45
87th= Ruby Walsh BRID G9 0:45
87th= Henry Christian BIRK B8 0:45
87th= Lucy Hughes BRID G7 0:45
87th= Ian Weaver DEE M50 0:45
87th= Lauren Smith FALL G9 0:45
87th= Geoff Woolfenden DEE M65 0:45
87th= Alain Kyd FALLIBROOME M45 0:45
87th= Rebecca McCreadie DEE W40 0:45
96th= Graham Nilsen DEE M60 0:46
96th= Taylor Nettleton BLH B11 0:46
96th= Hannah Hateley DEE G13 0:46
96th= John Collins DEE M50 0:46
100th= Toby Nettleton IND M10 0:47
100th= Agatha Simmons MKT G3 0:47
100th= William Chandler FALL B8 0:47
100th= Jack Wheelhouse BRID B9 0:47
100th= Toby Gwyther MKT B6 0:47
100th= Tom Ledsam CHES B6 0:47
100th= John Sherwood DEE M70 0:47
107th= Aidan Rooza FALL B7 0:48
107th= Caitlin Pearson FALL G7 0:48
107th= Evie Eddie FALL G8 0:48
107th= Jennifer Murphy DEE W35 0:48
107th= Nathan Herbert FALL B9 0:48
107th= Laura Livingstone FALL G7 0:48
107th= Aaron Marsh FALL M21 0:48
107th= Lucy Davies FALL G8 0:48
107th= George Ramscar FALL B8 0:48
116th= Nathanael Hampton CHES B7 0:49
116th= Amber Peate MKT G6 0:49
116th= Pete Owens DEE M55 0:49
116th= Mika Bailey CCOE G6 0:49
116th= Henry Hodgkinson FALL B11 0:49
116th= Elizabeth Jackson DEE W55 0:49
116th= Maisy Rogers STBR G5 0:49
123rd= Paula Ellson DEE W50 0:50
123rd= Lewis Smith CCOE B5 0:50
123rd= Ryan Stafford DEE M10 0:50
123rd= Holly Walker CDLH G7 0:50
123rd= Rebecca Marshall IND W10 0:50
123rd= Emma Kyd FALL G8 0:50
129th= Carmel Burke   W50 0:51
129th= Erin Lancaster MKT G2 0:51
129th= Emily Sparks-Welsh FALL G7 0:51
132nd= Jim Wood ERYRI M55 0:52
132nd= Alexander Nash BRID B7 0:52
134th Toby Evans +1 IND M5 0:53
135th= Noah Leacock CHES B6 0:54
135th= Holly Rose Mallon CHES G7 0:54
135th= Anna Davies STBR G6 0:54
135th= Peter Yoxall POTOC M70 0:54
139th= Lynn O'Donoghue   W45 0:55
139th= Graham Heap MDOC M55 0:55
139th= Mike Hampton OD M70 0:55
142nd= Rebekah Ledsam CHES G3 0:56
142nd= Edward Leyland FALL B9 0:56
142nd= Lola & Amelie Evans +1 Ind W10 0:56
145th= Isla Barnes BIRK G8 0:57
145th= James Lancaster MKT B5 0:57
145th= Catriona Fleming DEE W50 0:57
148th= Davina Jordan FALL W45 0:58
148th= Michael Round DEE M65 0:58
150th Stella Heap MDOC W55 0:59
151st= Amy Yesildal STBR G5 1:00
151st= Nomi Fischer FALL G13 1:00
153rd Louise Veasey DEE W45 1:01
154th= Jean Rostron POTOC W75 1:02
154th= Jim Mitchell PFO M75 1:02
156th Ben Cutler MKT B6 1:05
157th= Graham Sutton DEE M60 1:07
157th= Joseph Roxby BRID B7 1:07
159th Mary Barton-Marshall PFO W70 1:12
160th Amber Peate MKT W10 1:13
161st= Roxana Tayefi +1 IND W4 1:14
161st= Caleb Hampton CHES B9 1:14
163rd= John Broadhead WRE M60 1:17
163rd= Helen Marshall BLH G13 1:17
165th Marian Denham POTOC W70 1:18
166th Harry Buxton FALL B12 1:24
167th= Gracie Roberts STBR G6 1:25
167th= Ryan Andrews STBR B5 1:25
169th Eden Klemperer CHES G8 1:28
170th Maria Brockway DEE W55 1:29
171st Ezra Mallon CHES B5 1:30
172nd Bob Elmes DEE M70 1:31
173rd Astrid Schepman   W50 1:33
174th Pat Moody DEE W60 1:35
175th Solomon Hampton CHES B3 1:37
176th Henry Bayliss FALL B10 1:40
177th Keshav Genesh FALL B7 2:47
178th Bryony Elliott-Jones STBR G5 2:53
179th Rachel Shanahan DEE W40 3:19